Campings voor tenten in Soturac, Frankrijk
6 boekbare campings met staplaatsen voor tenten binnen 24,1 kilometer van Soturac Gesorteerd op afstand
Camping Le Valenty
Soturac, Lot, Frankrijk- Kleine, gezinsvriendelijke camping met buitenzwembad in de Lot-vallei
- 25 minuten rijden van Monflanquin; 35 minuten van Villeneuve-sur-Lot
- Jeu-de-boulesbaan, pingpong- en biljarttafels aanwezig; honden welkom
Domaine De Guillalmes
Fumel, Lot-et-Garonne, Frankrijk- Vredig park op drie hectare bosland naast de rivier de Lot
- Huur ter plaatse kano's, elektrische fietsen en vissersboten
- Naast de fietsroute van de Lotvallei, en vijf minuten rijden van Fumel
Camping Les Vignes
Puy-l'Évêque, Lot, Frankrijk- Aan de oevers van de rivier de Lot met een zandstrand
- Zwembad, tennisbaan, jeu de boules en speelplaats
- Huur een kano om lokale dorpjes en wijngaarden te bezoeken
Camping des Bastides
Salles, Lot-et-Garonne, Frankrijk- Gezinsvriendelijke camping dicht bij het Château de Gavaudun
- Waterpark met drie zwembaden en een bubbelbad
- Trampoline, springkasteel, bar en restaurant met glutenvrije opties
Camping La Bastide
Villefranche-du-Périgord, Dordogne, Frankrijk- Familievriendelijke camping in Pays du Châtaignier van Périgord Noir
- Vijf minuten lopen van het middeleeuwse dorp Villefranche-du-Périgord
- Restaurant, snackbar, verwarmd zwembad en pierenbad ter plaatse
Le Moulin de David
Gaugeac, Dordogne, Frankrijk- Familiecamping op vijf minuten rijden van Gaugeac, in de Dordogne
- Cloître de Cadouin op 20 minuten rijden; 35 van Château des Milandes
- Zwembad, meer en entertainment, winkel, bar en brasserie
Camping Moulin du Périé
- Zwembad, zonneweide en speelplaats met springkasteel
- Restaurant, bar, take-away en goed onderhouden faciliteitengebouwen
Camping Le Pouchou
Courbiac, Lot-et-Garonne, Frankrijk- In een prachtige vallei in Lot-et-Garonne
- Zwembad, speelplaats en veel outdoor activiteiten
- Restaurant met lokale producten op de camping