Pool (added by manager 20 Oct 2018)

Deze camping neemt momenteel geen reserveringen aan via Pitchup.com.

Het is gratis, snel en makkelijk!

Voeg je bedrijfsgegevens toe

  • Familievriendelijke camping bij de rivier de Célé
  • Moderne faciliteiten waaronder een zwembad, pierenbadje en sportvelden
  • Brasserie met terras, bar en televisiekamer
Installeer je bij de rivier de Célé in de prachtige Lot op Camping Le Moulin Vieux, om te vissen, zwemmen of kanoën direct vanaf de rivieroever – of wandel over het lokale stuk van de 136 kilometer lange meander naar de grotten en de bergen die rondom oprijzen. Le Moulin Vieux ligt vlakbij de Occitaanse stad Brengues en is een groot park met moderne faciliteiten, waar gezinnen en groepen van harte worden verwelkomd. Het is ingericht voor alle smaken, met een buitenzwembad en peuterbad, een voetbal- en volleybalveld, tafeltennistafels, een jeu-de-boulesbaan en avondentertainment variërend van optredens (professioneel) tot karaoke (misschien minder professioneel) in het hoogseizoen. En dan – neerstrijken voor wat hapjes, drankjes en surfen (op de wifi welteverstaan)... De brasserie van Le Moulin Vieux serveert indien mogelijk gerechten van lokale ingrediënten en heeft een terras met wifi, en de bar heeft een goed aanbod van Belgische bieren die je allemaal wilt proeven. Brood en gebak zijn het hele seizoen door verkrijgbaar in de campingwinkel. Le Moulin Vieux heeft ook een televisieruimte om te loungen op luie overdekte dagen, en een wasruimte, toiletten en douches om jezelf te verzorgen.

Staplaatsen voor tenten 70
Staplaatsen voor caravans 70
Staplaatsen voor campers 70
Bungalows, vakantiehuisjes, pods of hutjes 3
Huur een caravan 12
Nu geopend

Beoordeling van toeristenbureau

Open van za 6 apr tot

Dichtstbijzijnde campings

Helaas, wij hebben geen nabijgelegen boekbare campings.

Lokale producten

Budget/backpacker

Wandelparadijs

Groot (51-200 staanplaatsen)

Boerenmarkt in de buurt

Klimmen in de buurt

Mountainbiken in de buurt

Caravans en Campers

Wateraansluiting voor caravans

Lieu-dit Le Moulin Vieux

Brengues

46320

Europe/Paris CEST (GMT+02:00)

44,58582°N
1,84043°W

De Célé stroomt door een groot deel van het afwisselende landschap van het oh zo fijne departement Lot: het wordt zeer aangeraden om zo veel mogelijk van de rivier te zien, ofwel kanoënd, kajakkend of raftend. Of ga fietsen of bergwandelen naar de nabijgelegen grotten en uitkijkpunten op de kliffen. Bewandel vanaf de lokale plaats van Camping Le Moulin Vieux, Brengues, een van de verschillende paden met uitzicht op de Célé-vallei voor meer spectaculaire uitzichten, of rijd van de plaats andere fraaie schilderachtige dorpjes in de regio, zoals Corn en het piepkleine Espagnac-Sainte-Eulalie; het hooggelegen Cambes, en Boussac, met oude wallen, vijftiende-eeuwse gebouwen en twaalfde-eeuws kasteel. Ook vlakbij liggen het beroemde en uitzichtrijke dorpje Figeac, een middeleeuwse trekpleister met oude gebouwen, smalle straatjes en oude vakwerkhuizen. Begin bij het toeristenbureau in het dertiende-eeuwse Hotel de la Monnaie voor informatie over Figeac, en wandel dan naar het Museum van Geschriften om te leren over de geschiedenis van het schrift door de eeuwen heen, met inbegrip van het verhaal van hoe de Steen van Rosetta werd ontcijferd. Meer bezienswaardigheden? De Grot van Pech Merle in Cabrerets is een topkeuze in het departement Lot, of houd het bij de regionale dorpen en wandel rond de markten in Sulpice, Marcilhac-sur-Célé en Sauliac-sur-Célé.

Nog geen beoordelingen.

  • Heeft Camping Le Moulin Vieux een zwembad? Ja Bekijk alle faciliteiten
  • Is Camping Le Moulin Vieux hondvriendelijk? Ja Bekijk alle faciliteiten
  • Welke attracties liggen in de buurt van Camping Le Moulin Vieux? De Célé stroomt door een groot deel van het afwisselende landschap van het oh zo fijne departement Lot: het wordt zeer aangeraden om zo veel mogelijk van de rivier te zien, ofwel … Lees meer
  • Wanneer kan ik in- en uitchecken bij Camping Le Moulin Vieux?
    Tent, caravan en camper
    Aankomst:  15:00 –  19:00
    Vertrek voor:  12:00
    Accommodatie op het park
    Aankomst:  op elk moment –  op elk moment
    Vertrek voor:  op elk moment