Camping L'Eau Vive

Momenteel geen beschikbaarheid op Pitchup.com
Swimming pool (added by manager 03 Feb 2015)
Swimming pool (added by manager 03 feb 2015)
Terrace bar (added by manager 03 feb 2015)
Tennis court (added by manager 03 sep 2013)

  • Vriendelijke camping in spectaculaire omgeving aan de Dordogne
  • Directe toegang tot de rivier: kajak- en kanotripjes mogelijk
  • Zwembad, minigolf, buitenfitness, televisiekamer en snackbar
Hoe zou je het vinden: directe toegang tot de rivier de Dordogne, om te kajakken en kanoën... langs de mooie oevers in het lieflijke land van de Lot? Boek waterige uitstapjes tegen een kleine vergoeding bij het vriendelijke team van Camping l'Eau Vive, aan de oevers van deze prachtige rivier en vlak bij de mooie plaats Carennac. De Padirac-kloof en ondergrondse rivier; de oude bedevaartsplaats Rocamadour en de middeleeuwse stadjes Sarlat en Gramat behoren tot de vele beroemde Franse attracties die hier binnen handbereik zijn. Gelegen op zo'n mooie locatie, is Camping l'Eau Vive zorgvuldig ontworpen om niet alleen praktisch en comfortabel te zijn, maar ook om te passen in de natuurlijke omgeving. Tot de recreatiefaciliteiten behoren een buitenzwembad en pierenbad, een sportterrein, minigolfbaan, fitnessapparatuur (buiten), een tennisbaan en televisiekamer. Een snackbar/café serveert eten en drinken. Het team organiseert onder begeleiding zomeractiviteiten voor kinderen, muzikaal entertainment in de avonden en activiteiten voor alle leeftijden, waaronder spelletjes, wedstrijden en sport – en natuurlijk die uitstekende riviertochten over de Dordogne.

Huur een caravan 37
Staplaatsen voor tenten 29
Staplaatsen voor caravans 20
Staplaatsen voor campers 10
Opent 4 mei

Beoordeling van toeristenbureau

Let op
  • Op deze camping zijn hondenrassen/kruisingen die in de 'lijst met hoog-risico honden op agressief gedrag' zijn opgenomen, niet toegestaan (zoals de pitbullterriër, tosa, Argentijnse dog en fila brasileiro). Ook de volgende rassen zijn niet welkom: de staffordshire-bulterriër, Amerikaanse staffordshireterriër, rottweiler en mastiff.
  • Voor sommige faciliteiten en/of activiteiten, zoals Wifi, gelden extra kosten, die bij aankomst betaald dienen te worden.
  • Het buitenzwembad is geopend tussen 01/05 en 15/09 (afhankelijk van de weersomstandigheden).
  • Tussen 06/07 en 28/08 worden er activiteiten en entertainment verzorgd.
  • Deze camping ontvangt alleen gezinnen (directe familieleden) en koppels; reserveringen van andere groepen worden niet aangenomen.
  • De receptie is onbemand na 19:00. Verwacht je na dit tijdstip aan te komen, breng het park dan hiervan op de hoogte, zodat het team je informatie kan geven over jouw accommodatie.
  • De bar is geopend van 01/07 tot 31/08.

Open van za 4 mei tot

Accommodatietypes & beschikbaarheid

Kies je datums, dan e-mailen wij je bij beschikbaarheid.

Bekijk nabijgelegen boekbare locaties
Andere accommodatietypes

Nog geen beoordelingen.

Lokale producten

Tent te huur

Gastronomisch genot

Vredig

Wandelparadijs

Groot (51-200 staanplaatsen)

Openbaar vervoer in de buurt

Buitenzwembad in de buurt

Fietsverhuur in de buurt

Caravans en Campers

Afvoer voor caravans

Wateraansluiting voor caravans

Camping L'Eau Vive

Route de Cere

Carennac

46110

Europe/Paris CET (GMT+01:00)

44,92482°N
1,72365°W

In dit gedeelte van de Lot is er zoveel te zien... Ga eerst een dagje naar de lokale plaats Carennac, genoteerd als één van Les Plus Beaux Villages de France. De oude straten worden omzoomd door zestiende- en zeventiende-eeuwse huizen in het plaatselijke witgele steen, en het zestiende-eeuwse Château de Doyen heeft een tentoonstelling over de geschiedenis van de stad. Dichtbij ligt een zeer beroemde en populaire Franse vakantiebestemming in het kleine maar spectaculaire klifdorp Rocamadour, al eeuwenlang een bedevaartsoord. Het is een van de meest bezochte plaatsen in Frankrijk (ongeveer een miljoen bezoekers per jaar), maar een must-see wanneer je in de regio bent; probeer vroeg te gaan, of buiten het seizoen, om te ontsnappen aan de grootste drukte. Ook in de buurt ligt de Gouffre de Padirac, een kloof van 99 meter en de meest bezochte grot van Frankrijk. Een bezoek hier wordt ook van harte aangeraden, vooral om de ondergrondse boot langs de grotten en het meer te nemen. Andere steden in het gebied, die ook zeer worden aanbevolen, zijn het rode zandstenen dorp Collonges-la-Rouge, de middeleeuwse plaatsen Sarlat en Gramat met hun beroemde architectuur en wekelijkse markten, en de plaats Bretenoux en het dertiende-eeuwse Château de Castelnau-Bretenoux.
  • Heeft Camping L'Eau Vive een zwembad? Ja Bekijk alle faciliteiten
  • Is Camping L'Eau Vive hondvriendelijk? Ja Bekijk alle faciliteiten
  • Welke attracties liggen in de buurt van Camping L'Eau Vive? In dit gedeelte van de Lot is er zoveel te zien... Ga eerst een dagje naar de lokale plaats Carennac, genoteerd als één van Les Plus Beaux Villages de France. De oude … Lees meer
  • Wanneer kan ik in- en uitchecken bij Camping L'Eau Vive?
    Tent, caravan en camper
    Aankomst:  14:00 –  20:00
    Vertrek voor:  12:00
    Accommodatie op het park
    Aankomst:  15:00 –  20:00
    Vertrek voor:  11:00