Camping Les Reflets du Quercy

8.7 3 beoordelingen
Separate paddling area (added by manager 15 Jun 2021)

Deze camping neemt momenteel geen reserveringen aan via Pitchup.com.

Het is gratis, snel en makkelijk!

Voeg je bedrijfsgegevens toe

  • Familievriendelijke camping in de Lot-vallei, met natuurlijke sfeer
  • 20 minuten rijden van Cahors en 50 minuten van Saint-Cirq-Laqopie
  • Buitenzwembad met apart kindergedeelte; bar-restaurant ter plaatse
Reflecteer, relax en recupereer op het platteland bij Les Reflets du Quercy, een goed onderhouden gezinsvriendelijk vakantiepark in de spectaculaire vallei van de Lot. Deze landelijke plek is omgeven door oude middeleeuwse stadjes en prachtige groene landschappen, en is zelf bezaaid met bomen, struiken en schaduwrijke gebieden. Ook zijn er fantastische faciliteiten om je verblijf zo aangenaam en comfortabel mogelijk te maken. Allereerst is er het ruime buitenzwembad. Dit is verwarmd om de temperatuur constant te houden en heeft waterstralen en een aparte spetterzone voor kinderen. Je kunt je dagen ook vullen met andere vormen van recreatie, op het basketbal- of volleybalveld of rond de tafeltennistafel. En als je echt moe bent, kun je in het bar-restaurant genieten van een welverdiende oppepper. Les Reflets du Quercy ligt aan de rand van het dorp Crayssac, een paar kilometer ten noorden van de rivier de Lot en op vijf minuten rijden van de hoofdweg D811. Als je vanaf hier in oostelijke richting rijdt, ben je in ongeveer 20 minuten bij de middeleeuwse stad Cahors en de prachtige Pont Valentré. Na nog eens 10 minuten in dezelfde richting sta je midden in de Causses du Quercy, een groot beschermd park met uitzonderlijke kliffen, grotten en plateaus.

Staplaatsen voor campers 25
Staplaatsen voor tenten 25
Staplaatsen voor caravans 25

Beoordeling van toeristenbureau

Dichtstbijzijnde campings

Helaas, wij hebben geen nabijgelegen boekbare campings.

Vredig

Groot (51-200 staanplaatsen)

Mountainbiken in de buurt

Watersporten in de buurt

Camping Les Reflets du Quercy

Mas de Bastide

Crayssac

46150

Europe/Paris CEST (GMT+02:00)

44,51017°N
1,32198°W

Les Reflets du Quercy is een uitstekende plek om de geschiedenis in te duiken, met als dichtstbijzijnde hoogtepunt het prachtige pterosauriërstrand (vijf minuten rijden). Voordat je begint met het inpakken van je zonnebrandcrème en handdoek: dit is geen plek om te zwemmen, want de lagune die hier vroeger was, is nu al lang verdwenen. Wat je wel kunt zien, zijn honderden voetafdrukken van dinosaurussen van 140 miljoen jaar geleden in een goed verlichte ondergrondse grot. Om meer van het plaatselijke landschap te ontdekken, kun je een van de verkeersvrije wandelpaden volgen die in het dorp beginnen, of voor iets avontuurlijkers gaan, zoals paardrijden of paragliden (beide 10 minuten). Het groen getinte water van Lac Vert (10 minuten) is ook gemakkelijk te bereiken als je wilt vissen, waterfietsen of picknicken in een mooie meer-omgeving. Wil je de auto laten staan? De camping organiseert een aantal excursies naar lokale plaatsen zoals Cahors (20 minuten rijden), oude dorpjes waaronder Rocamadour (een uur) en natuurlijke bezienswaardigheden zoals het spectaculaire Saint-Cirq-Lapopie (55 minuten) en Gouffre de Padirac (een uur en 10 minuten). (Extra kosten van toepassing).

100%

zou deze camping aanbevelen aan een vriend

100%

zou hier weer verblijven

  • 33%
    10
  • 0%
    9
  • 66%
    8
  • 0%
    7
  • 0%
    6
  • 0%
    5
  • 0%
    4
  • 0%
    3
  • 0%
    2
  • 0%
    1

Alleen beoordelingen tonen van de afgelopen 30 maanden.

Algemeen 10/10
Locatie 10
Prijs-kwaliteit 10
Accommodatie 10
Faciliteiten / activiteiten 10
Klantenservice 10
Kindvriendelijkheid 10
Netheid 10
Wifi 6
talitha T. De beoordelaar heeft geboekt via Pitchup.com

Staanplaats op harde ondergrond en gras , elektriciteit optioneel

Ik was blij met: Het zwembad was goed voor met kleine kindjes ook een apart speelgedeelte voor de kleintjes ! , Uitbaters en personeel zijn super vriendelijk ! Sanitair word mooi onderhouden!

Aanbevelen aan vrienden Opnieuw bezoeken

Lovely site with great facilities and helpful staff

Algemeen 8/10
Locatie 8
Prijs-kwaliteit 10
Accommodatie Geen beoordeling
Klantenservice 10
Kindvriendelijkheid 10
Netheid 10
Wifi Geen beoordeling
Anoniem De beoordelaar heeft geboekt via Pitchup.com

Ik was blij met: very good amenities that were close to hand. Good standard of cleanliness, for example leaves were swept up daily. Although we didn't use them the recreational facilities were excellent. Pool lovely.

Ik was niet zo blij met: expected a small shop but only bread could be ordered from reception

Sanitary Facilities…

Algemeen 8/10
Locatie 8
Prijs-kwaliteit 10
Accommodatie 8
Faciliteiten / activiteiten Geen beoordeling
Klantenservice 10
Kindvriendelijkheid Geen beoordeling
Netheid 10
Wifi Geen beoordeling
Stephen B. De beoordelaar heeft geboekt via Pitchup.com

Ik was blij met: Sanitary Facilities

  • Heeft Camping Les Reflets du Quercy een zwembad? Ja Bekijk alle faciliteiten
  • Is Camping Les Reflets du Quercy hondvriendelijk? Ja Bekijk alle faciliteiten
  • Welke attracties liggen in de buurt van Camping Les Reflets du Quercy? Les Reflets du Quercy is een uitstekende plek om de geschiedenis in te duiken, met als dichtstbijzijnde hoogtepunt het prachtige pterosauriërstrand (vijf minuten rijden). Voordat je begint met het inpakken van je … Lees meer
  • Wanneer kan ik in- en uitchecken bij Camping Les Reflets du Quercy?
    Tent, caravan en camper
    Aankomst:  15:00 –  18:00
    Vertrek voor:  12:00