Camping 46 Rainettes

Bekijk prijzen en reserveer
Tent's outside view (added by manager 01 Feb 2019)
Tent's outside view (added by manager 01 feb 2019)
Pitches among the greenery (added by manager 03 jun 2018)
Pitches in the shade (added by manager 03 jun 2018)

  • Familievriendelijke camping in de Lot, 5 minuten lopen van Goujounac
  • Binnen 30 minuten rijden van Gourdon, Belvès en Monpazier
  • Buitenzwembad, tennis, basketbal, volleybal, snackkiosk en bar
Droom jij van oude huizen, Franse markten en stadjes waar je absoluut je camera mee naartoe moet nemen? Laat dan je oog vallen op Camping 46 Rainettes, op vijf minuten lopen van het dorp Goujounac in de regio Occitanië in het zuiden van Frankrijk. De camping is goed gelegen voor het verkennen van de prachtige stadjes en dorpen van de regio: dwaal door de oude straten van Belvès, Monpazier, Puy L’Évêque en Gourdon, of bezoek de markten van Cazals, Duravel of Prayssac, allemaal binnen 30 minuten van de camping. Verder weg ligt de UNESCO-genoteerde aanrader Rocamadour, gebouwd op de rand van een rotswand. Als het bijzondere dorpjes zijn die je wilt zien, begin dan in Goujounac: bewonder de huizen bedekt met okerkleurige stenen, het uitzicht op de lage heuvels, en de spectaculaire kerk met zijn romaanse beeldhouwwerken. Er zijn heel wat dorpjes om te ontdekken, dus je zult fit willen blijven wanneer je op de camping bent... Speel een wedstrijdje op de tennisbaan, dribbel rond met een basketbal of gooi een volleybal over het net. Doe dan een cooling-down met een potje jeu de boules, en neem vervolgens (in het hoogseizoen) een verfrissende duik in het buitenzwembad, voordat je wat te eten haalt in de snackkiosk en wat te drinken in de bar. Voor een wat substantiëlere maaltijd ga je naar een van de restaurants in Goujounac of, als je liever voor jezelf zorgt, haal je iets in de winkels van Cahors, op 35 minuten rijden van 46 Rainettes, om te grillen op de barbecue.

Huur een caravan 6
Huur een tent 3
Staplaatsen voor tenten 8
Staplaatsen voor campers 7
Staplaatsen voor caravans 7
Nu geopend
Let op
  • Minderjarigen (18-) dienen te worden vergezeld door een ouder en/of officiële voogd.
  • Honden moeten getatoeëerd of gechipt zijn.
  • Op deze camping zijn hondenrassen/kruisingen die in de 'lijst met hoog-risico honden op agressief gedrag' zijn opgenomen, niet toegestaan (zoals de pitbullterriër, tosa, Argentijnse dog en fila brasileiro). Ook de volgende rassen zijn niet welkom: de staffordshire-bulterriër, Amerikaanse staffordshireterriër, rottweiler en mastiff.
  • Het reserveren voor vrijgezellenfeesten is niet toegestaan via Pitchup.com.
  • Het buitenzwembad is geopend tussen 01/06 en 10/09 (afhankelijk van de weersomstandigheden).
  • Het restaurant is geopend van 15/06 tot 10/09.
  • Voertuigen met tandemas zijn niet toegestaan op deze camping.
  • Kortingskaarten en cadeaubonnen kunnen niet gebruikt worden bij reserveringen via Pitchup.com.
  • De receptie is onbemand na 19:00. Verwacht je na dit tijdstip aan te komen, breng het park dan hiervan op de hoogte, zodat het team je informatie kan geven over jouw accommodatie.

Open van vr 17 mei tot

Accommodatietypes & beschikbaarheid

Nog geen beoordelingen.

Vredig

Klein (11-25 staanplaatsen)

Boerenmarkt in de buurt

Buitenzwembad in de buurt

Camping 46 Rainettes

Le Bourg

Goujounac

46250

Europe/Paris CEST (GMT+02:00)

44,57707°N
1,19295°W

In de buurt van 46 Rainettes is genoeg om de geschiedenisfanaten bezig te houden: een aantal musea en de middeleeuwse tuinen van Jardin du Barry zijn 20 minuten rijden. Zet een stap terug in de tijd door 25 minuten te rijden naar het 13de-eeuwse Château de Bonaguil of 15de-eeuwse Château de Lantis, duik daarna ondergronds om de rotsschilderingen van de Grottes Préhistoriques de Cougnac te zien (op 35 minuten afstand). Dinosaurusliefhebbers kunnen zich Jeff Goldblum wanen op Pterosaur Beach, op 20 minuten rijden, waar een paleontologische opgraving gaande is op een plek waar de voetafdrukken van honderden dinosaurussen zijn blootgelegd. Daarna ga je naar Luzech voor een bezoek aan Ichnospace, een museum met voetafdrukken en fossielen uit het Jura-tijdperk. Als kinderen zich op de een of andere manier(?) niet vermaakt hebben bij de grotten of dinosaurussen, zijn er een aantal themaparken in de buurt die hen wel enthousiast zullen maken. In het Piratenpark in Penne d'Agenais (45 minuten) kunnen jongere kinderen de piratenraadsels proberen op te lossen om de verborgen schat te vinden of ga, als je het geen probleem vindt om wat langer te rijden, naar themapark en waterpark Walibi in Agen, op anderhalf uur van de camping, voor spannende attracties.

Dichtstbijzijnde campings

Helaas, wij hebben geen nabijgelegen boekbare campings.

  • Heeft Camping 46 Rainettes een zwembad? Ja Bekijk alle faciliteiten
  • Is Camping 46 Rainettes hondvriendelijk? Ja Bekijk alle faciliteiten
  • Welke attracties liggen in de buurt van Camping 46 Rainettes? In de buurt van 46 Rainettes is genoeg om de geschiedenisfanaten bezig te houden: een aantal musea en de middeleeuwse tuinen van Jardin du Barry zijn 20 minuten rijden. Zet een stap … Lees meer
  • Wanneer kan ik in- en uitchecken bij Camping 46 Rainettes?
    Tent, caravan en camper
    Aankomst:  16:00 –  19:30
    Vertrek voor:  11:00
    Accommodatie op het park
    Aankomst:  16:00 –  19:30
    Vertrek voor:  11:00
  • Hoeveel kost een verblijf bij Camping 46 Rainettes? Vanaf € 16 (voor 1 nacht, 2 volwassenen) - prijzen kunnen veranderen afhankelijk van je datums en gezelschap.