Lot Sous Toile

Heated swimming pool in the old courtyard (added by manager 18 Apr 2019)

Deze camping neemt momenteel geen reserveringen aan via Pitchup.com.

Het is gratis, snel en makkelijk!

Voeg je bedrijfsgegevens toe

  • Mooie glamping op het terrein van een oude traditionele hoeve
  • Een halfuur rijden van Cahors en 35 minuten van kajakken op de Lot
  • Verwarmd buitenzwembad, zelfbedieningswinkel en boerderijdieren
Zeg 'bonjour' tegen mooie vergezichten, een landelijke sfeer en een (grotendeels) technologievrije vakantie op het familievriendelijke Lot Sous Toile, een kleine glamping op een kwartier rijden van Catus in het departement Lot in de Midi-Pyrénées. Deze glamping op het terrein van een oude traditionele boerderij is een fantastische combinatie van moderne luxe en het provinciale leven. Er is hier geen wifi, wat het een stuk gemakkelijker maakt om jouw gadgets uit te schakelen en volledig voor die landelijke ervaring te gaan – je kunt kippen, schapen en af en toe koeien ontmoeten, eieren verzamelen voor het ontbijt, en meedoen aan dagelijkse rituelen, waarbij gasten van harte welkom zijn. Maar natuurlijk gaat niemand echt op vakantie om werk te doen, dus er zijn ook genoeg manieren om te ontspannen, te beginnen met lui dobberen in het verwarmde buitenzwembad, voordat je het bos in loopt om te relaxen in een hangmat terwijl de kinderen wild rondrennen, swingen op de touwschommels en spelen in de speeltent. Blijf je liever een beetje actief? Er is tafelvoetbal, pingpong, badminton en – de eeuwige Franse favoriet – jeu de boules om je bezig te houden. Avonden die je op de camping doorbrengt, kun je gemakkelijk voorzien van essentiële benodigdheden uit de zelfbedieningswinkel, te bereiden in de goed uitgeruste privékeuken. Of ga eropuit om een avondmarkt of een van de restaurants in de nabijgelegen stadjes te bezoeken. Terug op de camping kun je maximaal profiteren van de luchten zonder straatverlichting door je ogen op de sterren te richten...

Huur een tent 3

Dichtstbijzijnde campings

Helaas, wij hebben geen nabijgelegen boekbare campings.

Lokale producten

Tent te huur

Honden niet toegestaan

Luxe

Wandelparadijs

Mini (1-10 staanplaatsen)

Boerenmarkt in de buurt

Fietsverhuur in de buurt

Mountainbiken in de buurt

Tennis in de buurt

Lot Sous Toile

Lieu-dit Augié

Montamel

46310

Europe/Paris CEST (GMT+02:00)

44,59828°N
1,46443°W

Zeg je Frankrijk, dan denk je aan kastelen, oui? Het beroemde (en een beetje showbizz-achtige) Château des Milandes staat op 55 minuten rijden van Lot Sous Toile en is een absolute must – het mooie bouwwerk was ooit het thuis van Josephine Baker, en het kasteel huist niet alleen een museum gewijd aan de danseres, maar ook een brouwerij, tuinen en roofvogelshows. Voor nog meer kastelen kun je in 50 minuten Castelnaud-la-Chapelle en Château Beynac bereiken. Actieve types kunnen een kwartier verderop fietsen huren om uren of dagen (of weken?) rond te trappen over mooie beboste wegen, en onderwijl te genieten van het landschap en het gebied tussen de rivieren de Lot en Dordogne. De durfallen kunnen in plaats daarvan kiezen voor een rit van 35 minuten naar de Kalapca Loisirs en een kajaktocht op de Lot. In de omgeving zijn vele mooie stadjes en dorpjes die ook absoluut het verkennen waard zijn. De middeleeuwse plaats Gourdon heeft de smalle straatjes en stenen gebouwen die je zoekt op een Franse vakantie, en Cahors is een must vanwege de UNESCO-brug, het 'pop-up'-strand dat er ligt in het hoogseizoen, en zijn 25 geheime tuinen – en z'n rode wijn, bien sûr.

Nog geen beoordelingen.

  • Heeft Lot Sous Toile een zwembad? Ja Bekijk alle faciliteiten
  • Is Lot Sous Toile hondvriendelijk? Nee Bekijk alle faciliteiten
  • Welke attracties liggen in de buurt van Lot Sous Toile? Zeg je Frankrijk, dan denk je aan kastelen, oui? Het beroemde (en een beetje showbizz-achtige) Château des Milandes staat op 55 minuten rijden van Lot Sous Toile en is een absolute must … Lees meer
  • Wanneer kan ik in- en uitchecken bij Lot Sous Toile?
    Accommodatie op het park
    Aankomst:  15:00 –  21:00
    Vertrek voor:  10:00