La Colline aux Chalets

Pool (added by manager 17 Oct 2022)

Deze camping neemt momenteel geen reserveringen aan via Pitchup.com.

Het is gratis, snel en makkelijk!

Voeg je bedrijfsgegevens toe

  • Bungalowdorp op enkele hectaren, op het platteland van Lot
  • Een kwartier rijden van Gourdon en een halfuur van Cahors
  • Buitenzwembad, restaurant en wellnessgedeelte met sauna en hot tub
Een gezellig verblijf aan de rand van het Regionale Natuurpark van de Causses du Quercy, dat is wat de bungalows van La Colline aux Chalets bieden. Dit heuvelpark ligt centraal in het departement Lot, op een paar kilometer van Saint-Chamarand, en wordt omringd door enkele hectaren platteland van de Périgord. Je zou denken dat een bos vol eiken, dennen, cipressen en ceders als omgeving deze plek al ontspannend genoeg maakt – en dat is ook zo, maar er is nog meer dan alleen die setting. Een van de hoogtepunten hier is namelijk het wellnessgedeelte, met een sauna en een jacuzzi om je te helpen in een relaxte vakantiemodus te komen. Er is ook een buitenzwembad en een chillruimte met spelletjes en boeken, zodat je bij elk weertype je voetjes omhoog kunt gooien. Alle accommodaties hier hebben een uitstekend uitzicht op het groen en zijn bereikbaar via een pad dat naar beneden kronkelt langs de helling. Tot de voorzieningen behoren een volledig uitgeruste keuken, een goed onderhouden badkamer en een overdekt terras met buitenmeubilair. Gasten mogen gerust de grote weide verkennen en hallo komen zeggen tegen de paarden, geiten, lama's, schapen en varkens. Zelf koken is eenvoudig bij La Colline aux Chalets (er zijn voldoende supermarkten en dorpsmarkten op 15 minuten rijden), maar als dat niet past in jouw ontspannen vakantieplannen kun je altijd iets kiezen van het gevarieerde menu in het parkrestaurant. Drankjes en lichte snacks zijn ook verkrijgbaar.

Bungalows, vakantiehuisjes, pods of hutjes 12

Spaans

Dichtstbijzijnde campings

Helaas, wij hebben geen nabijgelegen boekbare campings.

Jacuzzi

Honden niet toegestaan

Bos

Natuurparadijs

Vredig

Klein (11-25 staanplaatsen)

Boerenmarkt in de buurt

Attractiepark in de buurt

Buitenzwembad in de buurt

Fietsverhuur in de buurt

Klimmen in de buurt

Watersporten in de buurt

La Colline aux Chalets

Pont de Rhodes

Saint-Chamarand

46310

Europe/Paris CEST (GMT+02:00)

44,67113°N
1,47825°W

Begin je tocht met het bekijken van enkele mooie stadjes en dorpjes in de omgeving. Het is 15 minuten rijden naar de middeleeuwse straten van Gourdon, of 35 minuten naar Rocamadour, dat zich vastklampt aan een klif met uitzicht op de kloof van de Alzou. Saint-Cirq-Lapopie (40 minuten) zou ook op de route moeten liggen: het heeft 13 historische monumenten om te bezichtigen en staat op de lijst van Les Plus Beaux Villages de France. Een uitstapje naar Cahors (een halfuur rijden) wordt ook aanbevolen, om de beroemde brug Pont Valentré te zien, de markt te bezoeken en te speuren naar de geheime tuinen van de stad. Steden zijn niet de enige plekken waar je de geschiedenis kunt induiken – je kunt ook een uitstapje maken naar bijvoorbeeld Château des Anglais (40 minuten) of Château de Bonaguil (een uur). Nog ouder zijn de prehistorische schilderingen in de grotten van Pech Merle (een halfuur) en de oude rotsformaties van de Gouffre de Padirac (35 minuten). Als je de kinderen wilt interesseren voor de natuur, plan dan uitstapjes naar de bijen in La Maison des Abeilles en de apen in La Forêt des Singes (beide 35 minuten).

Nog geen beoordelingen.

  • Heeft La Colline aux Chalets een zwembad? Ja Bekijk alle faciliteiten
  • Is La Colline aux Chalets hondvriendelijk? Nee Bekijk alle faciliteiten
  • Welke attracties liggen in de buurt van La Colline aux Chalets? Begin je tocht met het bekijken van enkele mooie stadjes en dorpjes in de omgeving. Het is 15 minuten rijden naar de middeleeuwse straten van Gourdon, of 35 minuten naar Rocamadour, dat … Lees meer
  • Wanneer kan ik in- en uitchecken bij La Colline aux Chalets?
    Accommodatie op het park
    Aankomst:  16:00 –  21:00
    Vertrek voor:  11:00

    Laat het park het weten als je bij de poort bent, zodat ze je de slagboomcode kunnen geven.