Camping Les Vignes

Vanaf € 15,10 Voor 1 nacht, 2 volwassenen 8.6 22 beoordelingen
Sandy beach for relaxing, swimming or canoeing (added by manager 06 Sep 2022)
Heated swimming pool (added by manager 02 feb 2017)
Swimming pool (added by manager 02 feb 2017)
Pitches under the trees (added by manager 06 sep 2022)

  • Aan de oevers van de rivier de Lot met een zandstrand
  • Zwembad, tennisbaan, jeu de boules en speelplaats
  • Huur een kano om lokale dorpjes en wijngaarden te bezoeken
Het wonderschone water van de rivier de Lot, die maar liefst 481 kilometer door valleien en diepe kloven kronkelt, langs oude kastelen, middeleeuwse stadjes en kalkstenen kliffen... Als je jezelf hier al rustig kanoënd voor kunt stellen, nadat je je bootje te water hebt gelaten vanaf het zandstrand dat een paar stappen verwijderd is van je staplaats, dan vindt je Camping Les Vignes vast een fabelachtige Franse keuze. Deze gezellige en gezinsvriendelijke camping ligt direct aan de oevers van de Lot, met een eigen zandstrand waar gasten kunnen zonnebaden, zwemmen en kano's het water op kunnen duwen (kano-excursies worden in de zomer georganiseerd, voor als je liever niet alleen gaat). Ook weg van het water wachten prachtige dagen je op: maak een van de zomerfietstochten met een deskundige gids vanaf de camping, of trap in je eigen tempo door de wijngaarden en dorpjes van de Lot-vallei en de wijnregio Cahors, over de rustige Véloroute. Camping Les Vignes is een groene en vriendelijke camping, drie kilometer van het middeleeuwse dorp Puy-l'Évêque. De rustige omgeving wordt gekenmerkt door grote schaduwrijke grasvelden en een verwarmd buitenzwembad voor alle leeftijden, en sportieve opties voor de meeste leeftijden, waaronder tafeltennis, tennis en jeu de boules. Er is ook een speeltuin om de kinderen bezig te houden, en een gemeenschappelijke kamer met spelletjes, bibliotheek en televisie voor die middagen waarop je je binnen wilt terugtrekken. In de zomermaanden wordt er voor amusement gezorgd, zoals livemuziekavonden, wijnproeverijen en dansavonden in het restaurant dat in juli en augustus geopend is. Gasten kunnen boodschappen kopen, waaronder vers brood, bij de minimarkt; ontbijt halen bij de bar; of op het terras van de snackbar in de zon zitten eten.

Staplaatsen voor tenten 30
Staplaatsen voor caravans 30
Staplaatsen voor campers 30
Bungalows, vakantiehuisjes, pods of hutjes 20
Nu geopend

Beoordeling van toeristenbureau

Let op
  • Minderjarigen (18-) dienen te worden vergezeld door een ouder en/of officiële voogd.
  • Honden moeten getatoeëerd of gechipt zijn.
  • Op deze camping zijn hondenrassen/kruisingen die in de 'lijst met hoog-risico honden op agressief gedrag' zijn opgenomen, niet toegestaan (zoals de pitbullterriër, tosa, Argentijnse dog en fila brasileiro). Ook de volgende rassen zijn niet welkom: de staffordshire-bulterriër, Amerikaanse staffordshireterriër, rottweiler en mastiff.
  • Het buitenzwembad is geopend tussen 15/06 en 30/09 (afhankelijk van de weersomstandigheden).
  • Voertuigen met tandemas zijn niet toegestaan op deze camping.
  • Kortingskaarten en cadeaubonnen kunnen niet gebruikt worden bij reserveringen via Pitchup.com.

Open van ma 1 apr tot

Accommodatietypes & beschikbaarheid

82%

zou deze camping aanbevelen aan een vriend

77%

zou hier weer verblijven

  • 63%
    10
  • 0%
    9
  • 18%
    8
  • 0%
    7
  • 9%
    6
  • 0%
    5
  • 4%
    4
  • 0%
    3
  • 4%
    2
  • 0%
    1

Alleen beoordelingen tonen van de afgelopen 30 maanden.

Excellent site, clean facilities, excellent owners always on site.

Algemeen 10/10
Locatie 10
Prijs-kwaliteit 10
Accommodatie 10
Faciliteiten / activiteiten 10
Klantenservice 10
Kindvriendelijkheid 10
Netheid 10
Wifi 10
Nigel S. De beoordelaar heeft geboekt via Pitchup.com

Staanplaats op gras , elektriciteit optioneel

Ik was blij met: Very good site, not over crowded, excellent owners, nothing too much trouble. Showers and toilets were very well cleaned every day. Great location for visiting different towns and places of interest. Would definitely recommend and re visit.

Ik was niet zo blij met: On occasion some unruly unsupervised children in the pool area. Would recommend ensuring an adult with all children at all times when in the pool.

Aanbevelen aan vrienden Opnieuw bezoeken

Chouette camping familial avec un personnel très gentil.

Algemeen 8/10
Locatie 8
Prijs-kwaliteit 10
Accommodatie Geen beoordeling
Faciliteiten / activiteiten 8
Klantenservice 8
Kindvriendelijkheid 10
Netheid 6
Wifi 8
Anoniem De beoordelaar heeft geboekt via Pitchup.com

Ik was blij met: La piscine L'apéro karaoké La plage en contrebas du bar L'espace enfant

Ik was niet zo blij met: Les sanitaires pas toujours au top ( on est passé en fin de saison et du coup moins de saisonniers) Le bar fermé samedi et dimanche pour les mêmes raison que les sanitaires je pense...... Un peu loin du village

Van de manager: Bonjour, nous sommes heureux que vous ayez apprécié votre séjour au camping. Nous sommes désolés que vous ayez été impactés par le changement d'équipe de cette fin de haute saison. Tout est rapidement rentré dans l'ordre. A 3km, vous pouvez rejoindre le village dans lequel il y avait une fête ce week-end, fête à laquelle nous avons participé car nous étions partenaires de l'événement. C'est pourquoi le bar était fermé ce week-end.

Algemeen 10/10
Locatie 8
Prijs-kwaliteit 10
Accommodatie Geen beoordeling
Faciliteiten / activiteiten 8
Klantenservice 8
Kindvriendelijkheid 8
Netheid 8
Wifi Geen beoordeling
Pascal R. De beoordelaar heeft geboekt via Pitchup.com

Ik was blij met: Camping très calme .Emplacement bien ombragé comme nous le voulions (tous ne le sont pas pour ceux qui veulent du soleil ) ,Piscine agréable Sanitaires propres . Cadre reposant, commerces et Puy l'Evêque a proximités, des tas de villages a visiter tout autour .. Je recommande fortement !! Merci a vous tous pour l'accueil et pour le bon déroulement du séjour

Ik was niet zo blij met: Seul hic mais ça ce n'est pas la faute du camping, la froideur et l'indifférence de certains campeurs qui ne disent même pas bonjour et qui ne sont pas très sociables.. Mais ça c'est chaque année et dans n'importe quel coin.

Unkempt site, noisy at night, no privacy. Staff don’t seem to care.

Algemeen 2/10
Locatie 4
Prijs-kwaliteit 2
Accommodatie 6
Faciliteiten / activiteiten 2
Klantenservice 4
Kindvriendelijkheid 6
Netheid 4
Wifi 4
Dominic G. De beoordelaar heeft geboekt via Pitchup.com

Ik was blij met: Hot showers

Ik was niet zo blij met: Karaoke until 1.00am blaring out across site night we arrived. Pitches VERY close together. Disorganised, scruffy. Dirty pool. Shop was a bad joke, nearest proper shops are a fair distance away so they should make more effort. Bar area very unwelcoming, with staff more interested in chatting with each other than making any kind of effort to serve/greet. We cut our stay short, couldn’t get away quick enough.

Algemeen 4/10
Locatie 10
Prijs-kwaliteit 4
Accommodatie 6
Faciliteiten / activiteiten Geen beoordeling
Klantenservice Geen beoordeling
Kindvriendelijkheid Geen beoordeling
Netheid 10
Wifi Geen beoordeling
Bert V. De beoordelaar heeft geboekt via Pitchup.com

Ik was blij met: De ligging van de camping. Een prachtig fietsgebied en heerlijk afkoelen in de lot.

Ik was niet zo blij met: Het lawaai in de nacht. De eerste nacht tot 1.00 gegil bij de jeu de boules. De tweede nacht tot 2.00 ,door pubers die in de overdekte bar lawaai maakten. De derde nacht/avond was er karaoke. Zijn toen verhuisd naar een ander gedeelte van de camping. Ik had bij aankomst gevraagd of de bar niet teveel lawaai veroorzaakte, dat werd ontkend.

Van de manager: As difference to other campsites, during summer, we organize only 2 evening music events (on monday and thursday) + Petanque challenge. This is displayed on the programm on the wall at the reception and bar. Usually people appreciate the ambiance of such events. We are sorry that you were disturbed by the noise.

Vriendelijk personeel, schoon sanitair, gezellige omgeving, rustig

Algemeen 10/10
Locatie 10
Prijs-kwaliteit 10
Accommodatie 10
Faciliteiten / activiteiten 8
Klantenservice 10
Kindvriendelijkheid 10
Netheid 10
Wifi 8
Mara K. De beoordelaar heeft geboekt via Pitchup.com

Ik was blij met: Super leuk personeel die je graag betrekken bij de activiteiten. Duidelijke uitleg over de camping en het barretje bij aankomst + schoon sanitair. Fijn hoe dicht je bij Puy l’eveque bent, want daar is gewoon een grote Intermarché! (6 minuten rijden met de auto) Gezellig dorpje waar veel activiteiten plaatsvinden, in de week dat wij er waren hebben we met alle dorplingen gegeten op een markt. Daar stonden allerlei kraampjes met lokale producten (wijn/bakkerij/slager) en was een band aan het optreden, je moest alleen je eigen bestek en glazen meenemen en uiteraard betalen voor het eten :P Geweldige ervaring, we komen graag terug!

Ik was niet zo blij met: -

Van de manager: We are happy that you enjoyed your stay with us. And now you know the rules and how to play at Petanque. It was a great evening !!!

Zeker.

Algemeen 8/10
Locatie 8
Prijs-kwaliteit 6
Accommodatie 8
Faciliteiten / activiteiten 4
Klantenservice 4
Netheid 10
Wifi 2

Ik was blij met: hebben vertoefd op camping Les Vinges aan de Lot in Puy-L Eveque. Een fijne verzorgde camping, schoon sanitair, eenvoudig restaurantje, zand strandje aan de rivier en zwembadje. Twee keer in de week een avond activiteit en vriendelijk personeel. De Lot is onwijs lieflijk, groen, met op iedere hoek een middeleeuws bouwwerk. Nadeel van middeleeuwse stadjes is dat buiten mooi er niets te beleven is. Volgens het camping personeel kunnen winkeltjes, restaurants of ijssalons er niet overleven. En is dat dus in de ongezellige buitenwijken. Je kunt er geweldig fietsen, Langs de rivier is het natuurlijk eenvoudig maar heuvel op en af stukken zaten er ook veel bij. Voor de geoefende fietsers en de electrische fietsers was dat goed te doen.

Ik was niet zo blij met: Wat doet de camping niet wijs: Ik had om bijzonderheden gevraagd, dingen zaken die we absoluut moesten gaan bekijken, bv marktjes en dat wat het vakantie gevoel versterkt. Ze werd stil en wist buiten een markt niet veel te noemen. Aangezien we niet zo mooi weer hadden en het avonds koud was waren we al vroeg gaan slapen. Na een uur werden we wakker van vuurwerk wat bijna een halfuur aanhield en wij wisten van niks. Mij was niks verteld en nergens op een mededeling bord werd er melding van gemaakt. Ja, langs iedere weg staan kromgetrokken kartonnen borden met Franse tekst die daarnaar verwijzen maar ik spreek geen Frans. Zo hebben we veel gemist. Hoe moeilijk is het om een poster te maken in meerdere talen en dat gezellig opleuken met plaatje van, b.v. vuurwerk zodat het voor de campinggasten duidelijk is. Nee dat doen ze echt niet goed, dit gaf geen welkom gevoel.

Van de manager: We are happy that you enjoyed your stay in our campsite with the river, rides on bike, lovely villages. We are sorry that you missed the feu d'artifice and some other things to do around. Did you have a look, in the play room,on the flyers for activities ? There are a lot depending on how far you want to go.

Our happy place!

Algemeen 10/10
Locatie 10
Prijs-kwaliteit 10
Accommodatie 10
Klantenservice 10
Kindvriendelijkheid 10
Netheid 10
Wifi 10
Lou G. De beoordelaar heeft geboekt via Pitchup.com

Ik was blij met: Best campsite in the world. Wonderful staff, great facilities, so beautiful and we love it.

Van de manager: Second time you come on holiday in our campsite and we are happy that you enjoy so much. See you next year

Algemeen 10/10
Locatie 8
Prijs-kwaliteit 10
Accommodatie 10
Klantenservice 10
Kindvriendelijkheid 10
Netheid 10
Wifi 10
Hannah H. De beoordelaar heeft geboekt via Pitchup.com

Ik was blij met: Lovely campsite, beautiful river to swim and play in, clean and tidy washing facilities, nice shaded pitches.

Van de manager: thank you for your warm review. We are happy that you enjoyed your stay.

Algemeen 10/10
Locatie 10
Prijs-kwaliteit 10
Accommodatie 10
Klantenservice 10
Netheid 10
Wifi 10

Ik was blij met: Super camping calme et propre et soirées animées sympas

Van de manager: Nous sommes ravis que vous ayez passé un agréable moment chez nous. A bientôt

Bijeenkomsten welkom

Afgelegen

Middelgroot (26-50 staanplaatsen)

Buitenzwembad in de buurt

Fietsverhuur in de buurt

Tennis in de buurt

Caravans en Campers

Camperservicepunt

Camping Les Vignes

Le Méroué

Puy-l'Évêque

46700

Europe/Paris CEST (GMT+02:00)

44,47778°N
1,14208°W

Huur een kano om het water van de Lot of de oevers ernaast te verkennen, op de schilderachtige Véloroute rond de lokale wijngaarden en dorpjes. Vissen is mogelijk vanaf de camping. Les Vignes ligt op enkele kilometers van het middeleeuwse plaatsje Puy-l'Évêque, in het centrum van de wijnstreek Cahors AOC (goed vertegenwoordigd in de Franse wijnhandel, aangezien driekwart van de in Puy-l'Évêque geregistreerde landbouwgronden wordt gebruikt voor wijngaarden). Vanaf Puy-l'Évêque kun je een bus nemen door spectaculaire landschappen langs de rivier de Lot en tot aan Cahors, om de tuinen en het UNESCO-Werelderfgoed van Pont Valentre te bezoeken. Als je op kastelenjacht wilt, rijd je ongeveer 25 minuten naar Château de Bonaguil, de laatste van de middeleeuwse versterkte kastelen die in Frankrijk gebouwd zijn. Of reis een halfuur noordwaarts naar Villefranche-du-Perigord, een bastidestad in het zuiden van Aquitaine (in de Dordogne): Château de Biron en Château de Gavaudun liggen beide iets ten westen van hier.

Dichtstbijzijnde campings

Helaas, wij hebben geen nabijgelegen boekbare campings.

  • Heeft Camping Les Vignes een zwembad? Ja Bekijk alle faciliteiten
  • Is Camping Les Vignes hondvriendelijk? Ja Bekijk alle faciliteiten
  • Welke attracties liggen in de buurt van Camping Les Vignes? Huur een kano om het water van de Lot of de oevers ernaast te verkennen, op de schilderachtige Véloroute rond de lokale wijngaarden en dorpjes. Vissen is mogelijk vanaf de camping. Les … Lees meer
  • Wanneer kan ik in- en uitchecken bij Camping Les Vignes?
    Tent, caravan en camper
    Aankomst:  14:00 –  19:00
    Vertrek voor:  12:00
  • Hoeveel kost een verblijf bij Camping Les Vignes? Vanaf € 15,10 (voor 1 nacht, 2 volwassenen) - prijzen kunnen veranderen afhankelijk van je datums en gezelschap.